20 Temmuz 2011 Çarşamba

Bu gün çok iş yaptım....

Bu gün yaptıklarım:

1. çalışma odamın dolaplarını düzenledim.

2. Açık olup kuş istilasına uğramış balkonumuza  hijyen operasyonu düzenledim :)  Üzücü bir manzarayla karşılaştım malesef  temizlik yaparken, yerleri kazırken, minik minicik birşey gördüm Anneciği Babacığı nasıl dayanıyor acısına diye düşündüm, üzüldüm.... :( Neyse....

3. Evi temizledim, sil, süpür vs.

4. Bol bol çamaşır yıkadım yine :(  ütü falan :(   (hiç sevmediğim iştir ütü)

Oturduğumuz odada böylebir sepetimiz vardı içi şarj aletleri, fişler vs şeylerle dolu. Sepet ortada olduğu için çok karışık görünüyordu. Bu sepetle ilgili başka planlarım olduğundan içindekileri çıkardım ve yeni bir kutu  hazırladım.
Sakladığım alışveriş kutusunu hediye paketi ile kapladım. Yapışkanlı kağıdım az vardı maalesef.  İçine fiş, şarj aleti ıvır zıvır ne varsa koydum. Artık dağınık görünüp beni rahatsız etmeyecekler :)

Bu kutular çok işe yarıyor ıvır zıvırları toplayıp düzenli görünmeyi sağlıyor.


Kumaşlarım.... Bir türlü aklımdakileri yapamadım. Artık onlarda dönüşe kaldı yine. Aslında tatile gitmeden önce yapmam gerekirdi ama maalesef ki evimde olmadığım için yapamadım. Dönünce yapmayı planlıyorum yada kısmetse seneye bahar aylarında evimde olursam yaza hazırlık hayali....Bu gün kahve molası bile vermeden çalıştım. Son iki gündür aklım uçmuş durumdaydı böyle zamanlarda benim bünyem uyku yapıyor, kafamı kaldıramıyorum. Bu gün toparlandım  ve hayatı devam ettirdim diyebilirim.... Ama benim hala umudum var :) 


9 yorum:

Sahaf Kedisi dedi ki...

Gercekten ne kadar cok ve gerekli sey yapmissin Atolye Kedi :) Yazmakla bana da yapmam gerekenleri hatirlattin ve dogrusu gaz verdin :) Isten donunce yapacagim ben de seninkilere benzer seyler :))

Artik bugun bir kahve icersin benim icin de' olmaz mi? :)

Adsız dedi ki...

Günaydın. Çok iyi yapmışsınız. Ellerinize sağlık. Bende de bir sürü ayakkabı kutuları var kaplanacak bekliyorlar. İnşallah en kısa sürede bende bu işleri yapacağım. Kolay gelsin.

Yeşim dedi ki...

Umudumuzu yitirmek yok :) Herşey yoluna girecek inşallah kuzum. Ne çok iş yapmışsın hamaratım benim ellerine sağlık. Mis gibi olmuş her şey :)

Atolyekedi dedi ki...

Sahaf Kedisi, bu gün içtim kahvemi yaptığım işlerin huzuru ile :)

Dilek, çok teşekkür ederim. En sevdiğim işlerden birisidir kutu kaplamak.

Yeşimcim canım aynen öyle, umudu yitirmek yok. İnşallah canım inanıyorum herşey yoluna girecek. Evet canım çok iş yaptım yoruldum ama değdi...

neval dedi ki...

temizlediğimiz gibi kalsa ne olur sanki

ÖRGÜÇANTAM-Hatice yazıcı dedi ki...

ohhh mis kokular geldiii:)) eline koluna sağlık sağlıkla güzellikler için yine dağılsın inş:)))))

umudumuz yaşam sevincimiz .
sevgiler canım

Atolyekedi dedi ki...

Neval, ah keşke :)

Örgü Çantam, :) çok teşekkür ederim.
Çok doğru...

Sibelin Hobi Dünyası ... dedi ki...

oh ellerine sağlık güzelim, bu arada bayağı iş bitirmişsin canım çocukla o kadqr işi aynı günde bitiremiyorsun :D Öpüldün şekerim...

Atolyekedi dedi ki...

Sibelciğim, çok teşekkür ederim.tahmin edebiliyorum :)