10 Ağustos 2011 Çarşamba

Bayramda Bir Çocuğu Sevindirmek....
Bayramda Bir Çocuğu Sevindirmek...

Güzel gönüller yeni bir iş birliği yapalım mı? Ne dersiniz?
Daha önce Mutlu Olalım Projesi için çeşitli kampanyalarımız olmuştu. Yeni kampanyamız biraz daha farklı  ama her zamanki gibi esnek zamanlama ile yapılacak. 
Bildiğiniz gibi önümüzde Ramazan Bayramı var ve hastanede tedavi gören minik yüreklerimiz yataklarından ayrılamayacaklar. Bizlerse onlara bayramlık ciciler göndererek onların mutlu olmasını sağlamaya çalışacağız. İlla ki yeni kıyafetler almak zorunda değilsiniz. Çocuğunuzun küçülen yada hiç kullanmadığı kıyafetlerini de gönderebilirsiniz. Eğer ki; kullanılmış kıyafet gönderecekseniz bunların kullanılabilir, düzgün olmasına lütfen dikkat edelim. Çocuklarımıza giydiremeyeceğimiz şeyleri onlara göndermeyelim. Mümkünse temiz, ütülü ve kullanabilir olsun! 
Yaş, beden, ölçü gibi sıkıntımız yok. Çünkü, her yaştan çocuğumuz tedavi görüyor. Mutlu Olalım Projesi gönüllüleri, gönderilerinizi gruplayarak uygun kişilere dağıtıyor. Gözünüz arkada kalmasın..

(Gönderilerinizi Ptt Kargo ile yapabilirsiniz, adresin Yurtiçi kargo şubesi olması sizi şaşırtmasın)

Kargolarımızı göndereceğimiz adres:

Mutlu Olalım Projesi / Özlem Şengir
Yurtiçi Kargo Liman Şubesi
İzmir /Alsancak


Yazı Yetenek-sizin'imin sitesinden alıntıdır.

 Mutlu etmek mutlu olmaktır aynı zamanda... Hele bir çocuk söz konusuysa söyleyecek şey bulamıyorum. Tüm çocukların bayramda mutlu olmaya hakkı var..... Ve bayrama sadece bir kaç hafta kaldı!!!
4 yorum:

Yeşim dedi ki...

Güzel meleğim benim :) çocuk sevindirmek dünyanın en muhteşem duygusudur :) ne iyi etmişsin Allah razı olsun senden.

Atolyekedi dedi ki...

Yeşimcim, Amin canım, vesile olan herkesten Allah razı olsun. Kesinlikle öyle. Ve umarım sevinirler. Benim yapacağım kısıtlı maalesef keşke daha çok şey yapabilsem, tek korkum bir tanesinin bile boynu bükük kalması.... Daha çok kişiye duyurmalı....

ÖRGÜÇANTAM-Hatice yazıcı dedi ki...

güzel yüreğine sağlık canım ben de severek takip ediyor ve katılıyorum etkinliklerine aynı şehirde olmanın verdiği avantajla eşimle gönderdim bende:)
yeni cicin , süslediğin kutu çok güzel olmuşlar ellerine sağlık

Atolyekedi dedi ki...

Örgü Çantam, ne güzel Allah kabul etsin. Umarım daha çok kişi katılır.