26 Ekim 2011 Çarşamba

Bere...Bekarken yapmıştım, çokta severek kullanmıştım, hala arada kullanıyorum. Nasıl yaptığımı aradan uzun zaman geçti kafamıda toplayamadığım için hatırlayıp anlatamıyorum . Eminim tığ işi bilen hanımlar hemen nasıl yapıldığını çözmüşlerdir.

5 yorum:

ÖRGÜÇANTAM-Hatice yazıcı dedi ki...

sağlıkla giy canım bende çok ördüm bu modeli 3lü trabzanların geriye doğru ilkinin alt kısmından ilmeği alarak yapılıyordu:)

MARİFETLİ PERİ dedi ki...

Ben çok severim bu modeli. Sülalenin, arkadaşlarımın ve komşuların bütün kızlarına örmüşümdür:) Yapılışını da anlatmıştım... Burada:) http://chicolatta.blogspot.com/2010/02/bere1.html
Güle güle kullan, çok şık.

SHOIPTAR dedi ki...

beren ,in yapılışı çok kolay örülüşüçok zefkli oluyor iyi günlerde kullan.

Adsız dedi ki...

Merhabalar Kedicik. Geçen gün açtım senin bloğunu çok üzgün olduğunu yazmışsın. Bir masal yazayım sna keyif olayım dedim ama, bende pek keyifsizdim beceremedim. Kitaplar için dün sabah yine aradım mutlaka göndereceğim dedi Özden bey, bende ama nerdeyse yarıyıl geldi dedim. Merak etme Dilek Hnım mutlaka yollayacğım dedi. Umrım en kısa sürede gelir. Gönderir biliyorum ama biraz geç olack galiba. Sırf bu yüzden kimseye yardımcı olmak gelmiyor içimden mahçup olmaktan korkuyorum her zaman. İşte böyle öptüm seni sevgiyle.

Atolyekedi dedi ki...

Örgü Çantam, çok teşekkürler.

Marifetli peri, çok teşekkür ederim. Bir bakayım.

Shoıptar, çok teşekkür ederim.

Dilek, düşünmen yetti şu an, düşünüldüğünü bilmek çok güzel, çok teşekkür ederim. Olsun biz bekleriz artık. Bende sıkmamak için sormak istemiyordum, teşekkür ederim. Mahçup olmayacağız işallah Dilekçiğim, çok çok teşekkür ederim.