2 Ekim 2011 Pazar

Umutsuz Ev Kadınları
Gelirken yolda izledim. Ve dedimki umutsuz bir ev kadını olarak, keşke benim hikayemide araya sıkıştırsalarmış. Evine tatilerde gidebilen umutsuz ev kadını diye. Benim gibi binlercesinin de hikayesi bir şekilde duyulmuş olurdu. Neyse orijinalini de çok severek takip etmiştim. Bizim Türk versiyonu da gayet eğlenceliydi.Hepsini izleyemedim tabi, geldim köyüme...

http://www.kanald.com.tr/umutsuzevkadinlari


8 yorum:

neval dedi ki...

bizimkiler niye hep taklidini yapıyor? kendi özgün dizimizi yapmaktan acizmiyiz ?

lately dedi ki...

:D evine tatillerde gidebilen umutsuz ev kadını tanımı mükemmel olmuş. tamda bizim durumumuzu anlatıyo.... Neyse ki ben yola erken çıktığım için hepsini izleyebildim ..

AtolyeKedi dedi ki...

Neval, hiç sanmıyorum, kesinlikle yapabilirler. Çünkü Türk milleti olarak o kadar geniş bir hayal gücümüz varki.... anlatamam.

Lately, :) artık çaresizlik ne hallere getirdi... Ve hala hiç bir olumlu gelişme yok. Sanırım insanlar artık vebal diye bir şeyi hiç umursamıyor. Nereye gidiyoruz bilmiyorum Allah sonumuzu hayretsin.

Banuca dedi ki...

Sevdim bu diziyi, orjinali seyretmediğimden yorum yapamam ama uyarlama oldukça başarılı bence, umarım aynı kalitede gider...
"Ağacın dibinde kim gömülü, Sinanın amacı ne ?"

AtolyeKedi dedi ki...

Banuca,umarım... ay ne yazacağımı bilemedim. Çok şey söylemiyim ama Sinanın amacıyla ağacın dibindeki bağlantılı.

Adsız dedi ki...

Bende orijinalini ilgiyle izlemiştim. Bunu da takip ediyorum. Kadın işte hayatı hep aynı.Ne kadar izleyebilirim bilmiyorum. Canım senin ve senin durumunda olanlar için çok zor tabii. Allah kolaylıklar versin.

Adsız dedi ki...

Merhaba A. Kedicik biraz önce matbaamızla konuştum. Özden bey buradaydı bende hemen sordum. Ana sınıfına yönelik kitap basıyorlarmış. Bir set halindeymiş. Bana adres ve kaç tane olması gerektiğini söylersen, bende onlara ileteceğim. İnşallah yollayacaklar.

AtolyeKedi dedi ki...

Dilek, çok teşekkür ederim. Sana ve tüm destek verenlere. Çoksevindim