12 Şubat 2012 Pazar

Haftanın kısa raporu....Bu hafta çok güzel geçti. Çok güzel bir okulum var ve çok güzel çocuklarım oldu :) Şimdi hayatımızı bir düzene sokmaya çalışıyorum. Ve hala inanamıyorum burada olduğuma.... Ne güzelmiş insanın evinden işine gitmesi sonra evine dönmesi şu an bunun bir lüks olduğunu düşünüyorum. Evinden ailesinden uzak olanlara Allah yardım etsin, gayret kuvvet versin. 

Artık bir taraftan okulun evrak işleri bir taraftan ev temizlikleri (tabii bu soğuklarda pek yapamıyorum tam istediğim gibi ama olsun nasıl olsa düzelecek bende ayrıntının ayrıntısına inebileceğim :))  bir taraftan da atölyedeki yarım işler ve yapılacak işlerle uğraşıyorum. Yukarıdaki naylonları Anneciğim sağ olsun kesmiş bana hazırlamış. Şimdi daha önce yarım kalan o naylonlarla yaptığım işe devam ediyorum. Yarım kalan işte 1 yıldır bekliyo,  artık bitecek işallah....

5 yorum:

lately dedi ki...

Bende inanamıyorum hala kendi evimden işe gittiğime değişik bir duygu...... Bundan sonra eminim herşey çok daha güzel olacak bizim için.... Tabi önce bu yaşama alışıp düzene koymak gerekiyor herşeyi....

ÖRGÜÇANTAM-Hatice yazıcı dedi ki...

geri dönüşüm çalışmalarının en güzel örneği olacak.doğada eriyecekleri yok böyle bir işe yarayacak hiç olmazsa kolay gelsin.

Adsız dedi ki...

Şekerim allah mutluluğunu ve huzurunu daim etsin inşallah. İşlere gelince zaten çok nankör yapsanda bitmiyor yapmasanda he he. El işlerin içinde kolay gelsin.

SHOIPTAR dedi ki...

poşet çantan güzel olmuş iyi günlerde kullan.

Atolyekedi dedi ki...

Lately, kesinlikle :)

ÖRGÜ ÇANTAM, çok teşekkür ederim.

Dilek, çok teşekkür ederim :)

SHOIPTAR, çok teşekkür ederim.