29 Şubat 2012 Çarşamba

Şu an itibari ile...


Kapımızın önü.... 

Fotoğraftan anlaşılıyor mu bilmiyorum. Hala yağıyor....

Bu havada yan apartmanın altındaki bakkala gidilmez :)

Dün akşam da bu çocuklar buradaydı hatta gece 11:30 a kadar kaya kaya sabah işe gideceklere süpriz hazırlamaya çalıştılar  tuzaklarıyla.:))    Ama sabah uyandıklarında yaptıkları buzların üstünü kar kapatınca bu gün buzlaştırma çalışmasına devam etmeye karar vermişler :))11 yorum:

Adsız dedi ki...

Dün işten erken izin alıp çıkmıştım. Arkadaşlar epeyce geç gitmişler. Bizim ev Eryamanda servis gelmeyince epeyce gecikmişler. Sabah yarım saat geç geldi servis ama geldi. akşama da erken gelip erken kalkalım dedi servis şöförü. Bakalım karı görmek güzel yağmasını izlemek de güzel ama...

mandalincikmazi dedi ki...

:))
Her yerde kar varrrr
ege şu an güneşli ama çok soğuk bu yıl İzmir'e de kar yağdı :)) ama sizin oralar daha bir başka Allah Van da yaşayanlara yardımcı olsun.

hobivakti dedi ki...

Ne kadar çok yağmış öyle. Ankara'da karlı bugün. :)

Atolyekedi dedi ki...

Dilek, ne yazıkki dün akşam geç çıkanlar evlerine 3-4 saatte gitmşler. İyiki erken çıkmışsın. Eryamanda çok uzak ama Allah yardımcınız olsun.

Yıldız ne şanslısınız. Bende Ankaradayım. Vandakilere tabiki Allah yardım etsin ama benim okula gittiğim yol dün akşam kapanmış, bu sabah tekrar kapanmış iyiki okullar tatil oldu 3 saatte okula gittiğimi düşünsenize 3 saat okulda durup çıkardım zaten çocuklarını insanlar yollamıyor bu havada gidip gelmiş olurdumki ben tatil olduğu için şanslıyım Allah işe gidip gelmek zorunda olanların yardımcısı olsun.

Hobivakti ben Ankaradayım zaten :)

üzüm kuşu dedi ki...

yaa ne güzel bende itiyorum her yer bembeyaz olsun burada da bi hafif hafif yağıyor sonra vazgeçiyor şöyle lapa lapa yağsa hayır demem:)

Atolyekedi dedi ki...

Cemrecim yağması çok güzel, işin gücün olmayacak izleyeceksin keyif yapacaksın ama dışarı çıkmak zorunda olunca çok kötü. Ben şimdiden yarın nasıl gideceğimi düşünüyorum.

Bc dedi ki...

baktıkca iyiki okulum bitmiş de sıcacık memleketıme donmusum dedirtiyor fotograflar bana

SHOIPTAR dedi ki...

bu karın yoğunluğunu, ankarada ,doğuda yaşadığımız için ne soğunu nede karından hiç mi hiç hoşlanmıyorum imrenenler kusuruma bakmasınlar evrencim .

lately dedi ki...

tatil demek bol bol post demek:D iyiki tatil olmuş okullar, sıkı sıkı giyinin Antalyaya bile bazı yerlere kar yağdı orayı düşünemiyorum.....

Unknown dedi ki...

burasida ayni bu goruntudeeee
ve suandada yagiyorrrrrrrr
goruntuler cok guzelllll
sevgiler size kocaelindennn

Atolyekedi dedi ki...

bc, :)

SHOIPTAR, evet hatırlıyorum.

Lately, evet biraz öyle oldu :) çok teşekkür ederim.

Cihan, benden de sevgiler....