21 Mart 2012 Çarşamba

Çöp ve duvar...Ben ilçedeyken ucuz bulduğum için bir kaç kutu iğne almıştım. Tabi eve getirip kutularıyla birlikte dolaba koydum bir daha da bakmaya fırsat bulamadım. En son açıp baktığımda iğneler paslanmıştı.
Siz iğnelerinizi atmanız gerektiğinde nasıl atıyorsunuz?? Yada iğnelerin bir geri dönüşümü vs bilen var mı?
Ben bu şekilde atmaya karar vermiştim  ama daha atmadım, fikirlerinizi almak istedim.


Annemin bana aldığı sticker. Bende kendisini çalışma odasının duvarına kamuflaj amaçlı yapıştırdım. Eşyaların yerini değiştirirken duvarları delmişimde....Onları kapattım.

Bir süredir evden fırsat buldukça keçelerle uğraşıyorum. Bir çanta kalıbı çıkardım.


Keçeyi kestim ve diktim. Sıra geldi süslemesine ama kararsız kaldım. Çünkü ben aslında kullanacağım eşyaların mümkün olduğunca sade olmasını istiyorum. Ama karasızım yinede...


Öyle mi yapsam böylemi diye düşünürken düşünürken yine nispeten en uygunu en sondaki geldi ama aklıma daha güzel bir fikir gelene kadar bekletmeye karar verdim.
12 yorum:

üzüm kuşu dedi ki...

iğneyle ne yapılır ki bilemedim:) o stickerdan bende de var:) canım ben sade kelebekli olanı sevdim:)

Adsız dedi ki...

aaaaa aynı stickerlerden ben de almıştım kendime bende buzdolabımın üzerine yapıştırdım. Çantanı da bekliyoruz artık bitince tekrardan yayınlamanı. Bu arada kitapları arkadaşıma verdim. Yarın kursu varmış öğleden sonra okula bırakacak. Öptüm seni kocaman kocaman.

SHOIPTAR dedi ki...

çantanın modelini çok beyendim güzel olmuş büyülterek baktım dikişlerini çok muntazam dikmişsin ellerine sağlık.süslemeye gelince gümüş rengi pul boncukla derim.

SHOIPTAR dedi ki...

kedilerin oraya çok yakışmış.o çöplerden bende almıştım paslı deyil rengi sarı ve çok kalın dikişte kullanılmaz atamadım yerini bekliyorum .

ÖRGÜÇANTAM-Hatice yazıcı dedi ki...

çantanda 3 kelebekli görüntü süper. ellerine sağlık çok hoşuma gitti .
canım iğneleri karbonatlı sirkede bekletip temizlesen işe yararmı acaba bir kaçında denesen.

bir de iğne alırken özellikle beyaz çelik iğne denenler var onları tercih et yıllarca hiç birşey olmuyor.

Atolyekedi dedi ki...

Cemre, çok teşekkür ederim.

Dilek, çok çok çok teşekkür ederim.

SHOIPTAR, çok teşekkür ederim.

Örgü Çantam, çok teşekkürler. İğnelerin pasını halletsemde düzgün olanlar kumaşa batmıyor çok kalın neredeyse çivi gibi, ucuz etin suyu....

Sabiha dedi ki...

Tek bir kelebek ,hatta seyyar olsun kıyafetine göre farklı renkleri kullanırsın.Çantanın modeli çok güzel arka tarafına cep olabilir.Ellerinize sağlık başka alternatifleride görmek isterim.Sevgiler.

Atolyekedi dedi ki...

Sabiha, çok teşekkür ederim bu fikri çok beğendim.

SHOIPTAR dedi ki...

MEAŞALLAH ABLA BAYA Bİ SADE OLMUŞ ELİNE SAĞLIK:))

SHOIPTAR dedi ki...

MEAŞALLAH ABLA BAYA Bİ SADE OLMUŞ:))

Atolyekedi dedi ki...

He saol :))

AsOrTiK dedi ki...

çalışma şekli bana çok benziyor. kesin ne yapacağıma karar vermediysem, herşeyi denerim, sonra en güzelini uygulamaya çalışırım, güzel olacak çanta eminim:)) eline sağlık.
iğneler hakkında bir fikrim yok, geri dönüşüme atılırsa bir faydası olur mu acaba?? ama sanmıyorum. kim ne yapsın geri dönüşümde... en iyisi çöpe atmak sanırım.
sevgiler