25 Haziran 2012 Pazartesi

Cumartesi-Pazar....


Cumartesi günü bütün gün çalıştık. Oturduğumuz odayı boyadık bir duvarını kağıt kapladık. Ve ilk andaki kabaca düzeltilmiş hali.... O kadar çok yorulduk ki anlatamam.... Tabii sonuçta her iş uzmanını arıyor :) Biz ilk defa böyle bir işe kalkıştık ne yapacağımızı ve nereden başlayacağımızıda gelişigüzel kararlaştırdığımız için sanrım daha çok yorulduk... Neyse sonuçta ne derece başarılıydık bilmiyorum ama gayet güzel ve temiz oldu.

Bu da duvarın rengi. Boya kutusunu ilk açtığımızda biraz şaşırmıştım çünkü biz duvarda boya  örneği görerek almıştık. Kutuda ki renk beyaza dönük bir renkti ama duvar boyanınca tam istediğim renk oldu :)

Daha resimler, ayna vs var ama takatimiz kalmadı dinlenince onları da düzenleriz artık.


Not: fotoğraf internetten alıntıdır.

Daha önceki hafta lanetli kıza gitmek istemiştim ama gidememiştim. Pazar günü gittik. Ben ring gibi olacağını düşünmüştüm ama öyle bir şekilde sonuçlanmadı. Tavsiye ediyorum güzel bir ispanyol filmiydi...


Alışverişsiz olmaz tabii. Bu peçeteyi Bim'den aldım.

Bakalım nereye çıkartılıp yapıştırılacak...


Daha önce aramıştım ama bulamamıştım. Bu pazar buldum. Zaten okula giderken ya kalyonun tırnak koruyucusunu yada golden rose kalsiyum milk'ini sürüyordum ve parlatıcı gibi duruyordu şimdi Hindistan cevizliyide aynı mantıkla kullanacağım.


Seneye için ufak tefek hazırlık alışverişi...

8 yorum:

Elisi Defteri dedi ki...

Duvar kağıdınıza bayıldım, tuğla döşenmiş gibi ne kadar hoş duruyor, şömine havası vermiş, güle güle kullanın, sevgiler.

Kardeşler Nikah Şekeri dedi ki...

Ünite köşeniz ve duvarınızın rengi çok güzel olmuş..iyi günlerde kullanmanız dileğiyle:)

Yeşim dedi ki...

Ellerinize kollarınıza sağlık kuzum. Yenilenmiş odanızda mutlu kahkahalarınız eşlik etsin size :) öperim kocaman.

Adsız dedi ki...

Ellerinize sağlık vallahi pek de güzel ve hoş görünüyor. Ben çok beğendim sağlıkla oturun. Bende de bu yıl boya işleri var ama bakalım nasıl olacak, gözümde o kadar büyüyor ki....

SHOIPTAR dedi ki...

boyanın rengini ve taş duvarınızı çok beyendim uyumlu olmuş oturma gurubunuzladaçok uyumlu ellerinize sağlık güle ,güle kullanın evrenciğim.

Atolyekedi dedi ki...

Eliş defteri, çok teşekkür ederim.

Kardeşler-Nikahşekeri, çok teşekkür ederim.

Yeşimim, çok teşekkür ederim canım benim.

Dilek, çok teşekkür ederim canım. Valla biz sadece bir odayı yaptık ama bittik yani :) Çok zor oldu. Benim için en büyük zorlukta evin alt üst olmasıydı karışıklığa pek tahammülüm yokta. Neyse ama sonuçta odanın duvarları tertemiz oldu. Başlayınca oluyor bir şekilde ama hem yorgunluk hem karışıklığa tahammül etmek istiyor. Şimdiden kolay gelsin canım...

Çok teşekkürler Annecim.

ÖRGÜÇANTAM-Hatice yazıcı dedi ki...

duvar kağıdın süper,bayıldım . hem yeni cicileri hem mis gibi evini sağlıkla kullan canım sevgiler

Atolyekedi dedi ki...

ÖRGÜÇANTAM, çok teşekkür ederim.