4 Mart 2013 Pazartesi

Cumadan Pazara...


Cuma gecesi bu filme denk geldim. Tabiri caizse çok manyak bir filmdi, insanı paronayak yapabilir.


Önceki ayın siparişleri yeni elime geçti.


Sağdaki deep orchide  çok koyu bir mor ama göründüğü kadar koyu değil. Coco kiss koyu bir kahve


Geçen hafta içi bir kozmetik listesi çıkardım. Neye ihtiyacım varsa ve ne almak istiyorsam yazdım. En önemli ihtiyacım şu nemlendirici Olay'in kremiydi geçen sene kullanmıştım çok memnun kalmıştım 10,99tl indirimdeydi normalde 12-13tl civarı.  Arko nem 1tl idi boyutu çok güzel tam çanta boyu ama çok yoğun sevmesem de bitene kadar kullanıcam :( 

Simli lacivert bir oje istiyordum onuda aldım ve 45 sn de kuruyor. oje 3,99 tl Sanırım 101 numara...Ruj pastelin 01 numarası dudak  rengi 10,99tl... Ben bu ihtiyaç listemin istek kısmını yaparken youtube'da sürekli takip ettiğim 3 kişi var onlar sayesinde listem kabardı. Allahtan listedeki her şey yakışmadı da o kısmın masrafından kurtuldum. ( Rossman )


Hafta içi pek makyaj yapmıyorum bir pudra ve bir ruj sürüp çıkıyorum ama kirpiklerim biraz soluk kalıyordu bu yüzden şeffaf rimel aldım. Flormarın 9,75 tl. Çantada taşımak için sürekli ayrı krem almaktansa bu küçük kutulara koyup çantamda taşımak daha iyi olur diye düşünüp kutuları aldım. 2,99 tl.  (Watsons )


Bu manzara çok hoşuma gitti.


Çok çok bayıldım bu renge, pazar günü hemen sürdüm :)


Gelelim listemdeki diğer ihtiyaç ve almak istediklerime...Gliss'in saç kremleri ilk çıktığından beri kullanıyorum ve çok memnunum sayesinde çok rahat saç tarıyorum. 9,99 tl. Egos eşimin saçları uzayınca    aldı 6,49 tl. Pastelin simli ojesine tek renklerin üzerine arada sürmek için aldım Lily Elen sayesinde böyle şeyler hoşuma gitmeye başladı... Oje 2,29 tl.
Sağdaki essence nude ojede yine youtube videoları sayesinde listemdeydi 2,49 tl  ( Rossman )


Ve listemdeki son ürünler. Ben fön fırçamı 2001 de almıştım ve artık çok kötü durumda olduğu için bir fırça aldım çok tereddüt ederek ama çok memnun kaldım 9,75 tl gerçi yine eski fırçamı fiyat olarak geçemedi ama olsun...(17 tl'ydi) Benri pamuk ve kağıt sabunları http://junkheadinpurpleland.blogspot.com/ ün bir alışveriş videosunda görüp aldım tam benlik. Çünkü ben gittiğim yerlerde musluk başlarına ve sabunlara dokunamıyorum bu yüzden harika oldu benim için. Benri disk  pamuk 2,00 tl, kağıt sabunlar da 2,00 tl. Şampuanlar 1 tl. (Gratis )


Yine Lily Elen'ın youtube videolarında mutlaka alın dediği flormarın 449 nolu ojesini aldım.3,25tl.  Maybelline 620 no ruj 18,00 tl, golden rose 240 numara ruj 8,00 tl Essence oje 1,99 bu ojeyi de tek renk ojelerin üzerine sürmek için aldım harika duruyor.

Ben ihtiyaç ve istek listemi hazırlarken dediğim gibi Youtube taki ve bloglardaki paylaşımlardan faydalandım. A tabii bu payşamlarda fiyatlarını söylemelerinin büyük faydası oldu benim, için bu yüzden bu sefer bende fiyatlarını yazdım. Belki bana faydası olduğu gibi birilerine de faydası olur. Bu listeyi hazırladım ve büyük bir kısmını aldım artık bundan sonra uzunca bir süre makyaj malzemesi diyeti yapıcam


Bu da avonun kapatıcısı daha önce aldığımda  çok memnun kalmıştım ama bu sefer çizik çizik kalıyor ve dağıtamıyorum ama daha önce böyle değildi. Bu yüzden çöpe gitti. Şimdi Oriflame'ın kapatıcısını kullanıyorum çok memnunum.


Ve son olarak hafta sonu 'Hükümet kadın'a gittim. Çok eğlenceli ve mesajlı bir filmdi

3 yorum:

*kelebekana*-* dedi ki...

ohhh ne iyi etmişsin ...alışverişe bayılırım ..iyi günlerde kullan ..*-*

denizevin dedi ki...

Ya avonun kapatıcısını bende son aldığımda hiç memnun kalmadım, halbuki önceden aldıklarımdan çok memnundum, bu arada ojelere bayıldım ve küçük şampuanlara, güle güle kullanın.. :)) http://denizevin.blogspot.com/

AtolyeKedi dedi ki...

Kelebekana, çok teşekkür ederim :)

denizevin, çok teşekkür ederim. Kapatıcı hakkında sadece benim böyle düşünmediğime sevindim.