18 Mart 2013 Pazartesi

Rüzgar gibi geçti :)


Tabi ki  hafta sonundan bahsediyorum :) Rüzgar gibi geçti..... Eşimin iş seyahatinden bana getridiği ciciler. Buzdolabı süsü koleksiyonuma yeni ciciler eklendi. Resim harika keşke vaktim olsa da şu sulu boya resim kursuna gidebilsem...


Kırtasiyesiz olmaz :) 


Bunlarda miniklerim


Cumartesi günü temizlik vardı bol bol, yorucu bir gündü, tatil günlerimi böyle geçirmek istemiyorum ama yapçak bir şey yok. Neyse temizlik yaparken bu minik kavanozu buldum üstünü oje ile boyadım aslında parlaklığı simleri çok güzel ama bir türlü fotoğrafta olduğu gibi çıkmadı. Neyse içine krem vs koyup çantama atmak için hazırladım. 


Zorla aldığımız anahtarlığımız... Artık her yerde size bir takım şeyler satmak isteyen insanlar oluyor. Yardım etmek bir yana da insan inanıp inanmama konusunda kararsız kalıyor.


Daha önce bir kararım vardı kozmetik ve giysi listeleri çıkarttım. Neye ihtiyacım varsa ve ne almak istiyorsam alıp uzuuuun bir süre alışveriş diyeti yapmaktı. Giysi listemdeki ihtiyaçlarımın bir kısmını almaya başladım. Lcw'den pijama ve kelebekli şalı aldım.


Ben takım giyinmeyi sevmiyorum o yüzden tek ceket aldım. İyi oldu. 


Tifany'de çok güzel indirim vardı. Benden söylemesi... Eşime çok güzel hırkalar bulduk. 


Bu kızı pek seviyorum. Bu cd'yi görünce  dayanamadım aldım. Okula gidip gelirken dinledim bile bu gün :)


Kırtasiyede böyle süslü püslü çıtçıtlı dosyalar buldum.


Evalardan bir şeylere başladım. Umarım sonuç güzel olur.


Hafta sonu izledik. Değişik diyebilirim. Ben aslında sinema konusunda tutucuyumdur. Nasıl  olursa olsun sadece Türk filmlerine giderim  bu hafta bu geleneği bozduk...Bitirip bitirirp mutlu oluyorum :) Ooooh yaşasın!  En çokta Gliss, asiton, koku (parfüm, deodoran, kolonya) bitirmişim.....daha önceki yazımda sebebini anlatmıştım bu mutluluğumun.     http://atolye-kedi.blogspot.com/search/label/bitenler

3 yorum:

SHOIPTAR dedi ki...

pijamanın renkleri harika hırkalarda öyle güzel şeyler almışsın iyi günlerde sağlıkla kullanın.

Sevgi dolu bir dünya bu dedi ki...

merhaba,artık ben de varım,içinde kedi olan heryerde olduğum gibi:)

Atolyekedi dedi ki...

Çok teşekkür ederim Annecim.

Nalan İyidoğan, ne güzel, hayırlı olsun