15 Temmuz 2013 Pazartesi

Cumadan Pazara...


Yine ütü ve yine ben :( Cuma uzun süre ütü yaptım.


Geçen hafta hiç oturamadım sürekli evde uğraş dur. Bir ara giyilmeyen eşyaları ayıkladım. Ve her yerde olması gereken 'giysi toplama kutusuna' hafta sonu götürdük, çok iyi oldu. Umarım bu kutu yaygınlaşır. Çünkü kime vereceğimizi bilmediğimiz eşyalarımızı maalesef zaman zaman çöpe atıldığını duyuyorum bu çok üzücü....


Çok eğlenceliydi Tavsiye ederim.


Tv da izlenecek pek bir şey yok ve bazen Kemal Sunal'ın filmlerine denk geliyorum. Her defasında çok gülüyorum. 


Uzuun zamandır istediğim kalem rujlara sonunda kavuştum. 


Bu arabayı eşim yaparsa bir arabam daha olacak :) Minik davşanım nasıl? Bayılarak aldım.İçimizdeki çocuk işte :) yalnız benimki çok abarttı hiç büyümüyo...


Bunları unutmuşum yazmayı. Tatil genimetlerim. Ne zengin kadınım bir araba daha aldım. Koleksiyon konusunda Cem Yılmaz'la yarışıyorum :)


İhtiyaç listemin bitmesine çok az kaldı(Gratis)


Kapatıcı hariç tamamen liste dışı aldıklarım. Koton da  güzel indirimler var (cüzdan ve küpeler) Mutlaka paylaşmalıyım 1:Vakumlu seyahat hurcunu Migrostan aldım. Seyahat için olanını ilk defa gördüm çok hoşuma gitti benim gibi seyahatlerde onu da alayım bunu da alayım buda lazım olur deyip bavulu kapatamayanlardansanız tavsiye ederim :)
Mutlaka paylaşmalıyım 2: Fotoğrafın üst tarafında boyalar var ofisten aldım tekstil boyası fiyatı şok etkisi yarattı ( 2.80 TL) Neyse şimdi ben gidip dolabı karıştıracağım bakalım boyanacak bir şeyler var mı?

Bir hafta sonuda böyle geçti umarım herkes için çok güzel bir hafta olur.

3 yorum:

Swotpisces dedi ki...

giysi toplama kuutusu süpermiş, heryerde olmalı bence de...

Adsız dedi ki...

Ellerine sağlık Evrenciğim. Eryamanda da yaygınlaştı bu giysi toplama kutuları. Kesinlikle çok iyi bir uygulama. Kolaylıklar diliyorum.

Atolyekedi dedi ki...

Swortpices, kesinlikle...

Dilek, teşekkür ederim.