14 Eylül 2013 Cumartesi

BAYKUMAŞ!!!


 29 Ağustosta çok cazip bir mail aldım, en başta yazı dilindeki samimiyet.(herkesin önem verdiği, öncelikli bulduğu bir şey var işte) Düşündüm, taşındım biraz kaşındım :)  bir süre Tuğçe hanımla mailleştikten sonra,   paketim bu gün elime geçti.... 


Çok heyecanlı... İçindeki kumaşlar müthiş ve çeşit çeşit.....Paket çok güzel özenli, temiz.....Her çeşit ve renk kumaş yollamış. Teşekkürler Baykumaş! Teşekkürler Tuğçehanım. Siteye mutlaka bir uğrayın derim. Çok güzel kumaşlar var.....4 yorum:

yıldız dedi ki...

Kumasmi hemen bakayim

Guzel guzel dik dikistir;)
Sevgiler

Banuca dedi ki...

Biz hobicileri böyle malzemelerden çok ne sevindirir ki değil mi :))
Eminim tek tek dokunmuş, özenle sıralayıp yerine yerleştirmişsindir, tabii bu arada kafanın içinde türlü türlü projeler raksediyordur :)
Mutlulukla güzellikler çıkartman dileğiyle :)

sakLı bahçem :) dedi ki...

merhaba :)
kumaşLarıN çok cici görüNüyo caNım :)
iyi güzeL güNLerde kuLLaN :)
baNada göNderirLerMi acaba :)

Atolyekedi dedi ki...

Yıldız, çok teşekkür ederim. En kısa zamanda işallah başlıyorum.

Sevgili Banuca kesinlikle öyle... En sıkıntılı işte malzeme almak bence... Çünkü ayrı bir zaman ayırmak, malzeme alınacak yere gitmek ve seçmek gerekiyor. Gerçekten inanılmaz mutlu oldum. Projeler projeler sorma kafamda çok şey oluştu bile :)

Saklı bahçem, teşekkür ederim canım. Sponsorluk yapacakları blokları nasıl belirliyorlar, talep üzerine gönderiyorlar mı bilmiyorum ki....