24 Kasım 2014 Pazartesi

Cumadan Pazara....


Günaydin!!  Kutlamalar perşembe gününden başladı....Yavru ceylanlarımdan biri ablasıyla birlikte hazırlamışlar :) En güzel hediye bence....


Cumartesi niyeti çok bozmuştum aslında hazır öğretmenler günü indirimleri de varken alışveriş yapayım diye.... Minik bir ihtiyaç listesi çıkarttım. Bu doğrultuda tabii ki Türk malı ve hayvan deneyi yapmayan bir marka olan flormardan tırnak sararmalarına karşı koruyucu, ten rengi göz kalemi, kaş rimeli aldım. Vücut losyonları 3 tl ye düşmüş bu yüzden onlar liste dışı....Güzel bir alışveriş oldu. Şu tırnak meselesini yakın zamanda sizlerle paylaşmak istiyorum. 


Minik aksesuar alışverişi...Bu peçetelere kıyıp kullanamayacağım ama eşim aldı onları saklarım artık :) 


Cumartesi akşam gezmek dönüşü eşimin makarna istemesi tabii işime geldi. Pratik yemek :)


Cumartesi akşamı kalorifere yakın bayılarak uyuyan minnoşumun hali :)


Sanki biraz önce uyuyan bendim. Kudurma saatleri gece olunca başlar zaten....


Bir kudurma bir dinlenme....


Ve tabii gecenin ikinci eğlencesi....


Ve gecenin sonu :) Kutuları dağıtınca rahatladık.


Gecenin eğlencelerine eşlik eden örgüm :)

  

Pazar günü gezerken bu minnoşları gördük. Ay yavrularım içim acıdı. Yoktu ki orada ben gibi bir teyzeleri alsın onları içeri sıcak sıcak kardeş kardeş otursunlar   :(


Pazar günü erken çıkıp erken geldik. Şöyle bir pazar gezmesi yaptık. Bir iki incik boncuk aldım. Ama en çok sosyete pazarı da olsa ben meyve sebze almayı seviyorum. Markettekinden daha güzel oluyorlar. Pazar alışverişi eve gelince yerleşti.... Beyazlar yıkandı kurudu yerleşti, renkliler yıkandı asıldı. Bulaşıklar yıkandı yerleşti.Ev süpürüldü. İnternet giriş işleri bile tamam. Böyle erken çıkıp erken dönmenin avantajı. Çalışan kadının zamanını her yöne yettirme çabaları bunlar :) Mutlu haftalar olsun işşallah.

4 yorum:

sekerbulutu dedi ki...

öğretmenler gününüz kutlu olsun

Atolyekedi dedi ki...

Çok teşekkür ederim :)

Esen Can dedi ki...

Ne güzel bir post bu :)
Kedilerin toplu resmine bayıldım.
Öğretmenler Günün kutlu olsun Evrencim ;)
Bir de o ten rengi göz kalemi neye yarıyor ki?

Atolyekedi dedi ki...

Esen Can, çok teşekkür ederim :) Ben alt kirpiklerimin dibine sürmek için aldım. Daha parlak ve büyük gösterdiğini okumuştum.