20 Haziran 2016 Pazartesi

Perşembeden Pazara...


Bu sefer Perşembeden Pazara olacak....Perşembe akşamı heyecanlı hazırlıklar yaptım. Çocuklarımın karnelerini önceden hazırlayıp süslediğim kaplara yerleştirdim isimlerini yazdım.


Sonrasında hemen hediyelerimi paketleme işine geçtim...Ama minnoşum izin verirse...


Tüm engellemelere rağmen paketlerimi hazırlıyorum, sonunda :)


Ve paketlerimin, karnelerimin hazır olması huzuru ile sahur öncesi kahvemi keyifle höpürdetiyorum :)


Sabah heyecanım üzerimde hatta erken uyanıyorum mide ağrısıyla....Minnoşumda uyku mahmuru yine gece işlenmiş, her yer her yerdeydi...


Okul dönüşü, Velilerimden güzel bir çiçek. Sağolsunlar bu yıl yine çok şanslıydım eğitim- öğretime her türlü destek ve birbilerinin çocuklarına gösterdikleri anlayış sayesinde verimli bir yıl geçridik hep beraber..Sanılanın aksine eğitimde sadece öğrenci ve öğretmen dışında Anne, Baba, idare, fiziki şartlar, diğer öğretmenler, diğer öğrenciler..... çevredeki herkes yer alır. Eğitim bir ekip işidir ve bir başarı varsa ekibin başarısıdır.

Cuma sabahından itibaren çok enteresan bir gündü şiddetli bir mide ağrısıyla başladığım gün evime geri dönmeme 1 sokak kala kapatılmış yol sayesinde yolumun 20 dakika uzaması ve apartmanın kapısının bozulması gibi abuk sabuk aksiliklerle geçti..Hepsine ya sabır çektim....Bu da burada dursun unutmayayım...


Cumartesi günü topla kaldır, sil, yerleştir, süpür vs vs işlerle devam etti. Hatta kendimi boşlukta hissettim. Çünkü her akşam eve dönüşümde okul ile ilgili yapacak bir sürü işim olurdu oysa şimdi tamamen boşlukta kaldım ne yapacağım şimdi diye :) İşlerimi bitirince her bilgisayarı açma girişimim böyle engellendi :)Hem de her seferinde...Bende vazgeçtim. Minnoşumla oynadım bol bol.


Pazar günü öğlene kdar uyuyup market alışverişi ile son buldu.....Tüm işlerimi cuma-cumartesi yaptığımdan neredeyse tüm gün dinlenerek geçti.


Ve minnoşum gece bizimle sahura kadar oturup bizi uyuttuktan sonra evi dağıttığından gün içinde böyle yorgun :)

Minnoşumdan herkese yeni haftanın huzurlu, sağlıklı, güzelliklerle geçmesi dileğiylle.....

4 yorum:

SHOIPTAR dedi ki...

Evrenciğim okullarınız kapandı da şimdilik devam etsede yoğunluktan stresten yorgun düştünüz .Allah her zaman yardımcınız olsun zamanla dinleneceksiniz inşallah .Allah emeklerini kaybetmesin sağlık huzur versin terbiyeli nesiller yetiştirirsiniz inşallah minnoşu çok özledik kıskanma senide özledik çok çok öpüyorum.

dlkgzr dedi ki...

blogları gezerken bulduğum bu güzel blogu hemen takibe aldım. bende beklerim. sevgiler...
http://soslubadem.blogspot.com.tr/

Atolyekedi dedi ki...

Soslu Badem, çok mutlu oldum çok teşekkür ederim. Elbette gelirim

Atolyekedi dedi ki...

:) Amin Annem teşekkür ederim. Bende öpüyorum.