15 Nisan 2019 Pazartesi

Cumadan Pazara...


Cuma koşturmacasındayım...Boncuklarım keyifte o ayrı tabii...


Asıl keyif böcüğü burada....D vitaminini çok önemseyen bir aileyiz sonuçta...


Ben ev işleriyle uğraşırken boncuklarım mahalleyi kontrol ediyor, güneşin tadını çıkartıyorlar...Cuma akşam iş güç , evrak derken fotoğraf çekmemişim. 


Cumartesi günü önce Çatalhöyük'e gidiyoruz. İnternetten araştırdığımda beni müthiş  heyecanlandıran bir yer... 


Sonra Lale tarlalarınıa gidiyoruz. Tabii biz tamamen gezme , görme , güzel vakit geçirme olarak gördüğümüz için hiç bilmediğimiz detayları öğreniyoruz. Fotoğraf çekimi ile ilgilenenler ya da bir çok kişi biliyor olabilir ama ben yeni öğrendim :) Bu tarz yerlerde fotoğraf çekilmek için gittiğinizde canlı renklerde giysiler giyildiğinde fotoğraflar daha güzel çıkıyormuş...Bir de önümüzdeki haftasonu Laleler daha güzel açmış ve büyümüş olacak ... Gitmeyi planlayanlar için önümüzdeki haftasonu harika bir fırsat...Çünkü hafta içi hasat varmış. 


Pazar günü yine ev işleri ,  yeni haftaya hazırlanma telaşı....Çamaşır ,bulaşık , temizlik...


Yeni haftaya hazırlanırken Tülinciğimin paketini de hazırladım . detaylara BURADAN bakabilirsiniz. Son gün  18 Nisan!!!!


İnstagramdan alıntıdır. Sadece susuyorum!! 


Yeni haftanızın kafanızı yastığa koyduğunuz gibi uyuyacağınız , huzurlu , mutlu , sağlıklı bir hafta olması dileğiyle...


2 yorum:

Derya dedi ki...

Çatalhöyük benim de çok merak ettiğim bir yer, özellikle Hava (Buket Uzuner) kitabını okuduktan sonra görmek için daha bir sabırsızlanmıştım umarım bu yıl gidebiliriz, lale tarlası ise muhteşemm bayıldımm daha bir coştum şimdi seyehat için :) Geçtiğimiz hafta çok üzücüydü, insanlıktan nasibini almamışlar ama umarım gereken cezayı fazlasıyla alırlar, böcekler yine çok ama çok tatlılar, çok güzel bir hafta olsun inşallah... :)

Atolyekedi dedi ki...

Sevgili Derya , kitabı okumadım hemen listeye alıyorum çok merak ettim , teşekkür ederim . Gezmenin tam havası ne sıcak ne soğuk... O görüntülere bakamadım bile...Allah onları kahretsin! Çok teşekkür ederim , inşallah Deryacığım cümlemiz için 🎉