2 Nisan 2020 Perşembe

Korona Günlerinden.....


Merhaba!! Bu boncuğum uyku mahmuru çıkmış....


Çiçeklerimin  düşmanı Çirkin cadısı....


Uykucu şirin...


Bu hafta biraz daha aklı başında ilerledim sanki....Ne ilk hafta kadar verimli ne de 2. hafta kadar internet başında sürekli araştıran olmadım. Biraz okul , biraz ev işi dengelemeye çalıştım. Yine tam oturtamadım düzeni ama ortalama olmasına çalışıyorum işte...Minik bir telefon çantası örmeye başladım. Dışarı çıkabildiğimiz de yürüyüş yaparken takıp çıkmak için. 


Tavsiye üzerine bir film izledim. Benim sevdiğim tarzdaydı...Bir kitaptan uyarlama...Türkçeye 'Hayata röveşata çeken adam' diye çevrilmiş. Dram türü sevenler için tavsiye ederim.


Yine bir arkadaşımın önerisi ile izledim. Tam da bu zamanda izlenecek eğlenceli , biraz başka diyarlara götüren bir film bence...


Süslemek istemedim şimdilik....Daha önce kullanmak için yaptığım eşyaları süsleyince kullanmadığımı fark ettim. O yüzden böyle kalsın istedim....Geçen hafta markete giderken radyodaki sohbette soru şuydu: ' her şey bittiğinde ilk ne yapmak isterdiniz? ' Benim ilk aklıma gelen şey ayaklarım ağrıyana kadar yürümek oldu.....Peki her şey bittiğinde siz ne yapmak isterdiniz?

Şimdilik Sağlıkla kalın....


4 yorum:

Derya dedi ki...

Ne tatlı pozlar böcüklerden, bende ev işi ve el işi biraz ordan biraz burdan yapmaya çalışıyorum, hatta bu hafta kitap elime aldım diye pek bir mutluyum, benimde hep bu durumun bittiğine yönelik hayallerim var, sanırım seninkine çok benzer, rahatça çıkmak ve bolca yürümek, özlediğim heryere gitmek...

Atolyekedi dedi ki...

Teşekkür ederiz Deryacığım , baya güzel poz veriyorlar :) Ne güzel ben de kitap okuyabildiğim de mutlu oluyorum :)
Hayaller güzel , inşallah şu günler geçtiğinde gerçekleştiririz....

Fatma dedi ki...

Ben de ayaklarim agriyana kadar yurumek ve yuzumu gunese gunese donmek istiyorum.

Atolyekedi dedi ki...

Fatma , inşallah olacaktır isteklerimiz...Teşekkür ederim🎉