11 Ocak 2021 Pazartesi

Cumadan Pazara...


Merhaba!! Bizimkilerin hepsi ayrı alem.....


Bazen birlikte bazen ayrı ayrıkeyifte....


Boyamanın her türlüsü iyi hissettiriyor. Minnie ' siz geçen 13. günümüz maalesef...Cuma günü ziyaretine gittiğimizde dikişlerin daha iyi olduğunu söylediler , mutlu olduk. İnşallah en kısa sürede eve gelir...Hepsi yanımda değilken keyifli olamıyorum ben de...Hep bir oyalama işi bulmam gerekiyor.


Bol bol uyuyan bir minnoş...


Bu böceğim de bol bol coşuyor....
Coşmaların sonu uyuklama tabii...


Yine çıktık tepelere...


Kar yağdırma çalışmaları nöbetleşe devam ediyor ve umarım  bu hafta bu çalışmaların sonucunu alacağız...Dolsun barajlar!


Uykulu bir premses...


Hava o kadar güzeldi ki bir ara balkonu açtık ve bilin bakalım kim içeri girmek istemedi? 


Koşup coşup yorulunca uzanmak gerekiyor tabii...


Biri bırakıyor biri kapıyor...


Temiz hava çarpmış....


Bol yemeli içmeli ve bol temizlemeli bir hafta sonunu daha geçirdik...Düşünceli oğlumla yeni haftada herkese sağlık diliyoruz 🌹

 

4 yorum:

tülin dedi ki...

Ben bu evin huzuruna bayılıyorum. Maşallah diyeyim ;)

Atolyekedi dedi ki...

🥰 Çok teşekkür ederiz Tülinciğim 🌹

Derya dedi ki...

Köşe kapmaca oynuyorlar sanki, çok tatlılar, balkon keyfi herkese lazım tabi havalarda bahar gibi ne yapsın girmek istememkte haklı böcük, benimde kulağım hep hava tahminlerinde geliyor inşallah haftasonu :)

Atolyekedi dedi ki...

Sorma Deryacığım biri bir yere oturdu mu orası hemen kıymete biniyor. Bazen birbirlerini kaldırmaya çalışıyorlar bazen biri diğerinin başında bekliyor kalksın da kendisi yatsın diye.. Çok şükür beklediğimiz geldi, benim böcüklerin çalışmaları sonuç verdi. Çok teşekkür ederiz 🌹