24 Mart 2010 Çarşamba

Annemim yaptıkları 1

Çamaşırlığım
Buna benzer bir model Annemin çeyizinde vardı. Bende çok severim çamaşır yıkamayı, bi de ayırarak yıkamayı daha da çok severim.Annemden çeyizindeki gibi bir çamaşırlık yapmasını istedim o da sağ olsun yaptı.

13 yorum:

Betül Özbir dedi ki...

çok güzel rengi çok şekermiş..

Atolyekedi dedi ki...

Meraklı Beti, çok teşekkür ederim. Beğenmene sevindim.

cecilia dedi ki...

annesine bak kızını al durumunu örnekle yaşıyoruzz..:) ellerine sağlık, bu arada ne amaçla kullanırız cnm bunu, benim anladığım gibimi acaba çamaşır asarken mi yoksa yıkamadan önce ayırmak içinmi?

Atolyekedi dedi ki...

Ceciliacığım, çok teşekkür ederim canım ya. Bende diyordumki ben bu blogu Anneme açsam daha mı iyi olurdu diye .)) ( O Kadar çok şey yapmışki) Canım bu yıkamadan önce ayırmak için.

DenDen dedi ki...

ellerine sağlık çok şeker birşeymiş, aynı durum bende de var canım annemim, halalarımın, benim hangisinin, yayınlasam birde kuzenler var ooo

Banuca dedi ki...

Tertipli kadının hali başka tabii, ben hepsini makinanın içinde biriktiriyorum artık. Çünkü onu asacak yerim yok, banyom çok küçük ve kapısıda raylı kapı, ben bir hurçtan yapmıştım, yaptım dediğim, uzunlamasınatutup üst tarafına bir makina çektim birleştirip, önünde fermuarı zaten hazır:))

Atolyekedi dedi ki...

DenDenAkçığım, çok teşekkür ederim. Canım vallahi sırayla yayınla bence... Onlardan kim bilir neler görüp öğreniriz.

Banu,çok teşekkür ederim.Yer sorunuda büyük problem gerçekten.Ama hurçtan çamaşırlık fikride çok hoşuma gitti, çok akıllıca. Bir daha çamaşırlığa ihtiyacım olursa uygulayacağım, çok teşekkür ederim.

*kelebekana*-* dedi ki...

benim annemdede vardı aynı modelden pötikarelisi ...hiç aklıma gelmedi kendimede dikmek iyi fikir hemen kesip dikeceğim ...seninkinin rengide çok şeker ..güle güle kullan ...

renklicehobiler dedi ki...

hımm pek güzel kullanışlı bir çalışma annenin ellerine sağlık. Bilgisayarım sorunlu blogumu ve sizleri izlemeyi çalışmaları paylaşımları çok özledim. Kocaman sevgiler...

Atolyekedi dedi ki...

Kelebek,çok kullanışlı oldu benim için. Çok teşekkür ederim.

Renklice hobiler, çok teşekkür ederim(Z).Bende bu kız nereler de diyordum, hatta arada açıp bakıyordum.Umarım sorun en kısa zamanda çözülür yeni paylaşımlarını sabırsızlıkla bekliyorum

modamakyajveben dedi ki...

güle güle kullan,benim anneminde buna benzer ama mavi renkli olanından vardı.çok uzun süre kullandı annem.sen de uzun süreler severek kullanırsın inşallah;)

Yeşim dedi ki...

Canım anneciğinin ellerine sağlık çok güzel olmuş :) Ben de çamaşırları ayırırım ama ben sepet kullanıyorum.

Atolyekedi dedi ki...

Modamakyaj ve ben,ne güzel.Severek kullanıyorum ama İşallah canım uzun yıllar kullanırım bende Anneciğin gibi...Çok teşekkür ederim.

Yeşim,çok teşekkür ederim.Bende sepet kullanıyorumda ama onlarda yetmedi, yada ben yettiremedim .))