21 Nisan 2010 Çarşamba

Yeni Makyaj Kutum

Kendisi aslında bir gözlük kutusu. Fazlaydı ve çok eskiydi, atamadım.Önce soba boyasıyla boyadım sonra allayıp pullayıp süsledim. Nasıl olsa içine bir ruj, bir rimel, bir kalem sığar dedim, ee tahminimde daha iyi oldu biraz daha fazla şey aldı.

Bu da içi, elimde uzun zamandan beri sakladığım bir ayna vardı. Onuda silikon yardımıyla yapıştırdım. Kutu biraz daha büyük olsa gece çantası bile olabilirdi, şimdilk sadece makyaj çantası


13 yorum:

Unknown dedi ki...

Çok şık olmuş hakikaten küçük gece çantasına olabilirmiş. Ellerinize emeğinize sağlık. Sevgiyle kalın...

Yeşim dedi ki...

Canım harika bir geri dönüşüm olmuş yeni makyaj çantanı güle güle kullan :) İçine ayna yapıştırman da çok iyi bir fikir.

cecilia dedi ki...

çok güzel bi fikir cnm çok iyi düşünmüş ve yapmışsın ;) evdede bi sürü gözlük kabı var bişiler yapmayı düşünüyordum, bu fikir iyi oldu ;)

Meltem dedi ki...

Harika bir fikir. Derhal uygulamalı. Ellerinize ve fikrinize sağlık...

Atolyekedi dedi ki...

Belgin, çok teşekkür ederim.

Yeşim,çok teşekkür ederim, işallah :))

Cecilia, çok teşekkür ederim. Ne güzel fikir olduğu için çok sevindim canım.

Meltem, çok teşekkür ederim.Uygulamayın tabi, farklı fikirler, farklı görüşler, farklı malzemeler kimbilir ne güzel şeyler çıkar

ÖRGÜÇANTAM-Hatice yazıcı dedi ki...

harikasın canım yaaa. ben bu soba boyasına bayılıyorum inanılmaz işe yarıyor. bir arkadaşımda eskiden salon da kullanılan renkli cam vazo gondol ve şekerlikler olurdu . soba boyası ile hepsini boyamış birazda pırıltı muhteşem şık bir görüntüye kavuşturmuş salon setini:)))
ellerine sağlık bazen boş bir çantada bile o tek ruj bulunmaz bu şekilde hop elinde:)))

sevgiler canım iyi akşamlar.

YETENEK-SİZİN dedi ki...

soba boyasını filan nerden akıl edersiniz bilmem:) harika bişey olmuş, pek bi kokoş olmuş..
biz bunlarla uğraşcaz diye dersleri çok ihmal ediyoruz:)))

GÖNÜL dedi ki...

Sevgili atölye kedi muhteşem bir geri dönüşüm bizlere de çok güzel bir fikir ışığı oldu ev de atılmayı bekleyen bir sürü gözlük kabı vardı.
Sevgiler...

Atolyekedi dedi ki...

Örgü Çantam, çok teşekkür ederim.Ay bu paylaştığınız fikir de çok hoşmuş, denemek lazım, teşekkürler. Evet genelde çantamda tek ruj taşırım onuda bulamam çok doğru :)) şimdi durum değişti.

Yetenek-sizin, çok teşekkür ederim canım. Vallahi sorma canım son zamanlarda ihmal ettim önümüzdeki haftadan itibaren silkelenip tekrar başlamam lazım

Gönül,çok teşekkür ederim canım, çok mutlu oldum söylediklerinden. Kimbilir neler olacak o gözlük kutuları ile merakla bekliyorum

Adsız dedi ki...

Harika olmus ya atolye kedim

Atolyekedi dedi ki...

Kamile, çok teşekkür ederim canım

Sevtap dedi ki...

Çok şık olmuş canım ellerine sağlık.Soba boyasını bende bir yere uygulıcam çok merak ediyorum nasıl olucak çok şık duruyo burdan :)

Atolyekedi dedi ki...

Karabidikim, çok teşekkür ederim.Biraz kokuyor hassassanız rahatsız olabilirsiniz ama çok güzel oluyor :)