2 Mayıs 2010 Pazar

Beypazarından Manzaralar....

Bu manzarada bizden... Uzun zamandır yüzüklerimizi değiştirmeyi düşünüyorduk( biraz zorunluluktan :)) Gümüş yüzük almaya karar verdik ve bu gezimizde aldık.  

14 yorum:

Gala Sanatevi dedi ki...

Oh, geziyorsun ne güzel. Ama ben de iki haftadır öyleyim:)) Gezmekten hiçbir şey yapamaz oldum:((

Yeni yüzükleriniz, yeni mutluluklar getirsin size...

Atolyekedi dedi ki...

Çilekçiğim iyi dileklerin için çok teşekkür ederim. Hafta sonları gezebiliyoruz sadece. Ben asıl Yaz tatilini bekliyorum hem daha fazla üretmek hemde daha fazla gezmek için :))

Adsız dedi ki...

Oh oh neguzel gezmisin .Yuzugunude gulegule kullan

Atolyekedi dedi ki...

Kamile, çok teşekkür ediyorum canım

ÖRGÜÇANTAM-Hatice yazıcı dedi ki...

canım teşekkürler
bizim evde de ikigündür bir beypazarı muhabbeti sorma gitsin. gidip gördüğüm bir yer değil ama oranın meşhur beypazarı kurusu(keşke resimleseydin) Ankaraya her gittiğimde birkaç torba alıp izmire getiriyordum ama nerimandaniciler isimli beypazarlı bir blogcu abladan aldığım tariflr 3. kez yapıyorum çok seviyoruz.çok sevimli bir yer olduğunu düşünüyorum sayende resimlerden görüş oldu.

güzel bir hafta diliyorum canım

sibel dedi ki...

TATLIM ANKARADA OLMAMA RAĞMEN BEYPAZARININ YENİ HALİNİ GÖRMEK NASİP OLAMADI...ÇOK METH EDİLİYOR..PAYLAŞIMIN İÇİN TEŞEKKÜRLER.. YENİ YÜZÜKLER ,YENİ ŞANSLARIN,GELECEK YENİ GÜZEL GÜNLERİN ANAHTARI OLUR İNŞALLAH.SEVGİLER

Atolyekedi dedi ki...

Örgü Çantam, rica ederim. Beypazarı kurusu almadım, dükkanlardanda fotoğrafını çekmek istemedim, izin isteyince farklı şeyler düşünüp olmaz deniyor diye, bu yüzden Beypazarı kurusunun fotoğrafı yok. Evet gerçekten sevimli bir yer. Gidilip görülüp gezilmeli.


Sibel,rica ederim. Yollar, kaldırımlar düzeltilmeye devam ediliyor şu anda da. Ama bir çok ev çok güzel restore edilmiş.Yaşayan Müze açılmış 4 yıl önce. Sürekli gelişme, güzelleşme çabası içinde anladığım kadarıyla. Güzel dilekler içinde çok teşekkür ederim.

Sibelin Hobi Dünyası ... dedi ki...

Canım yüzükleriniz size güzellikler getirsin ne güzel bir gün geçrmişsinizdir eminim. Geçen ay biz de arkadaşlarla gitmiştik güzel bir yer ama Ankara'dan oraya giderken yollarından bayağı tedirgin olduk, yolları berbat bir daha kolay kolay gitmeyiz heralde...

Atolyekedi dedi ki...

Sibelciğim, çok teşekkür ederim, işallah.Evet yollar sorunlu ama şu anda da devam eden yol düzeltme yada genişletme çalışması var,sorunlu yerlerdeki yolun büyük bir kısmı bitmiş.

YETENEK-SİZİN dedi ki...

ne güzel tarihi bir yeri gezmişsin, objeler harika. Ordanda bişeyler kapmışındır boyayıp,cilalamak için:)

Atolyekedi dedi ki...

Yetenek-sizin, çok teşekkür ederim canım. Yok malesef o tarz şeyler bulamadım :((

Yeşim dedi ki...

Beypazarı'na gitmek kısmet olmadı ama sayende gitmiş kadar oldum :) Fotoğraflar çok güzel. Yeni yüzükleriniz size mutluluk getirsin canım :)

Atolyekedi dedi ki...

Yeşimciğim, çok teşekkür ederiz. Fotoğrafları beğenmene çok sevindim, güzellerini seçmeye çalışmıştım onun için.

Kbr-Bhdr dedi ki...

manzaralar süperr:))
yeni yüzüklerinizlee bi ömür boyu mutluluklar dilerrim canım:)