17 Ağustos 2011 Çarşamba

Telefon koltuğu....


Ben küçük şeyleri çok severim. Eşimde uzun zaman önce böyle küçük bir koltuk getirmişti. Ben üzerinde böyle marka yazan şeyleri kullanamıyorum. Bu yüzden de ancak elim erdi ve boyadım   :)
Koştaştan aldığım sprey gümüş boya ile boyadım.
Telefonlarımızın şarj olurken dinlenip enerji topladıkları  koltuk oldu....8 yorum:

Adsız dedi ki...

:D gercekten cok sevimli duruyor. spreyle boyamanda daha bir orjinallik katmış ama gümüş tercih etmeyebilrdim renk olarak belki :)

//SECHHILL\\ dedi ki...

Ahaha süper olmuş hayatım bu, hayatımızı kurtaran telefonlarımızda böyle şık hem metalik trendine uygun koltuklarda dinlensinler di mi ama =)) Bayıldım fikrine ayrıca bir şey sorucam sprey boyanın üzerinden vernik vs. geçmek gerekiyor mu canım ??

ÖRGÜÇANTAM-Hatice yazıcı dedi ki...

:)) bol şarjlar Tlf.ra
ellerine sağlık canım sevgiler

neval dedi ki...

ne güzel olmuş yahu

Adsız dedi ki...

Kesinlikle süper olmuş.Ellerinize sağlık. En çok onlar yoruluyorlar çenelerimizden zaten onların da dinlenmeye ihtiyaçları var değil mi? Kolay gelsin.

Atolyekedi dedi ki...

Kırmızı taban, çok teşekkür ederim.

Secchhıll, çok teşekkür ederim canım. Vernik atılırsa iyi olur.

Örgü Çantam, çok teşekkür ederim :)

Neval, çok teşekkür ederim.

Dilek, :) Çok teşekkür ederim.

Adsız dedi ki...

merhabalar. öncelikle böyle güzel ve faydalı bir site hazırladığınız için elinize emeğinize sağlık. bir konuda önerinizi isteyecektim. cam bir vazo alıp onu metallik sprey ile boyamak istiyorum. koçtaştan sizin kullandığınız sprey ile denemeyi planlıyorum. ilk defa böyle bir işe kalkışacağım. başka önerileriniz veya uyarılarınız olur muydu acaba? teşekkürler ve iyi günler. banu.

Atolyekedi dedi ki...

Merhaba Banu hanım, rica ederim deneyimlerimi aktarmaya çalışıyorum.Cam gibi yüzeyi kaygan aksesuarlar sprey boyalarla boyanınca zamanla üzerindeki boya kabuk kabuk kalkıyor. Su bazlı boyalarla boyamak daha sağlıklı diye düşünüyorum.