12 Mart 2012 Pazartesi

Kütüphane yardımı!!!!


Benim çalıştığım okul çok yeni bir okul ve yeni yeni düzen kurulmaya çalışılıyor. Nisanda da kütüphane açılması planlanıyor. Biz eşimle evdeki kitaplarımızdan roman, hikaye kitabı, National Geographic dergilerini ayırıp paketledik.  

Sizinde evinizde artık okumadığınız kitaplar, Ansiklopediler varsa ve kütüphanenizde yeni kitaplar için yer açmak isterseniz en önemlisi de çocuklarımızı mutlu etmek isterseniz lütfen iletişime geçelim. Bende kitap yok derseniz sesimizi duyurmak için bir postta siz yazarsanız belki  yardımcı olmak isteyen dostlara sesimiz ulaşır. 
Ankara'da olan dostlardan kitap vermek isteyen olursa belki buluşup elden de alabiliriz. Sevgilerimle....

15 yorum:

Nazan dedi ki...

Ben de katkıda bulunmak isterim Evren.Evde bir ton Atlas dergisi ve eki ansiklopediler var. kitapta ayırabilirim.Ayrıca bir ara eşimle uğrayıp, okulunuza da bırakabilirim.

KOVA KADINIYIM BEN dedi ki...

ben de kutuphane kurmak ıcın kıtap topluyorum ama
aklımda bulunsun,fazla gelen kıtapları yonlenrırırım,
yeşim ile kulaklarını cınlattık
cumartesi gunu
bir gun bir araya gelmelıyız :D

odaatolye dedi ki...

Merhaba,çabanızı canı gönülden destekliyorum,blogumda paylaştım.Kendi Kütüphanemde ve çevremde gönderebileceklerimiz olursa İstanbuldan size nasıl ulşatırabiliriz?...

Atolyekedi dedi ki...

Nazan ay çok mutlu oldum çok teşekkür ederim. Her şekilde olabilir. Telefonunu yorum kısmına bırakırsan ararım ve nasıl yapacağımızı konuşuruz. Çok çok teşekkür ederim tekrardan...

Kova Kadınıyım Ben, bende kulaklarım niye bu kadar çok çınladı diyodum :)) çok isterim buluşmayı. Katkın için çok ama çok teşekkür ederim.

odaatölye, çok çok mutlu oldum, çok teşekkür ederim. Okulun adresini mail olarak atabilirim. Çok teşekkür ederim.

ÖRGÜÇANTAM-Hatice yazıcı dedi ki...

Canım benim yine güzel bir iş başındasın yürekten kutluyorum.
elimde olsa yollardım. ben de kalmadı hiç hep okullara hastahane kütüphanelerine verdim.
paylaşıyorum faceden belki ilgilenen olur.:)

minihobi dedi ki...

merhabalar ben de uzun zamandır böyle bir kampanya bekliyordum:) bir arkadaşımın var ansiklopedileri ve dağıtmak istiyordu banada söylemişti...

okulun adresini verirmisiniz ve cmt günleri okulda birileri olurmu, olmazsa hafta içi en geç kaçta birilerini buluruz cevaplarsanız sevinirim. şimdilik hoşçakalın.

Atolyekedi dedi ki...

Örgü Çantam, çok teşekkür ederim.

Minihobi, :) çok çok sevindim anlatamam. Okul Gölbaşı toki konutlar içinde. Adem- Bilhan Uysal İlköğretim okulu. Hafta içi saat 5'e kadar görevliler var ama kapıda güvenlik var 24 saat duruyormuş. Cumrtesi pazar okul kapalı ama kapıda güvenlik görevlileri bulunuyormuş onlarada bırakabilirmişsiniz şimdi müdür yardımcımla konuştum hatta müdür yardımcım gelecekleri saati bildirirlerse o saatte okulu açtırırım dedi sağ olsun:)) Siz bilir siniz ne zaman getirmek isterseniz haberleşelim müdür yardımcımın dediği gibi de yapabiliriz. Okul çok uzakgelirse hafta sonu haberleşip şahsende alabilirim kitapları sizin için hangi şekilde uygunsa öyle yapalım. Sizden haber bekliyorum.

minihobi dedi ki...

Okuldaki güvenliğe bırakabiliriz, arkadaşımla görüşeyim bir hafta sonu getirirler herhalde ya da bize getirirler biz bırakırız, uzaklık sorun değil:) önemli olan gelince birilerini bulmak okulda, o sorunda 24 saat güvenlik var dediniz çözüldü:) inşallah dolar taşar kütüphaneniz,siz de diğer okullara gönderirsiniz:)

Atolyekedi dedi ki...

Minihobi, evet kapıda güvenlik var bırakabilirsiniz. İşşallah şu an 150 kitabımız var çoğalmasını umuyoruz. Desteğiniz için çok ama çok teşekkür ederim.

Adsız dedi ki...

Evren bende çocuk romanları verebilirim 5-6 tane nasıl ulaştırabilirim sana.

Atolyekedi dedi ki...

Dilek, Nazan bana kitap ulaştıracak o şekilde de olur ama istersen telefon numaranı yoruma bırak ben pazar günü seni ararım konuşuruz.

minihobi dedi ki...

merhaba sevgili atölye kedi,
öncelikle özür diliyorum çünkü bahsettiğim arkadaşım daha önce dağıtmış kitapları,
fakat söz verdiğim için sağa sola haber verdim ve biraz kitap toparladım, işinize yarar umarım..(çok üzgünüm kitapları açıp inceleme fırsatım olmadı, toplayıp direk getirdik, hatta bir kısmını depolardan bizzat çıkardım belki biraz tozlu da olabilir neyse dediğim gibi inşallah işe yarar birşeyler çıkar)
bu pzt.(23 nisan)getirdik okula ve güvenliğe bıraktık ama güvenlik okul güvenliği değil site güvenliğiymiş:) biz okulun diye teslim ettik onlarda sağolsun kabul ettiler elinize ulaşınca haber verirseniz sevinirim...

Atolyekedi dedi ki...

Minihobi, duyarlılığnız için çok teşekkür ederim. Çok çok sağolun. Ne kadar teşekkür etsem az.

minihobi dedi ki...

Sanırım ulaştı elinize kitaplar:) Gerçekten teşekküre değecek birşey yok, asıl bizler teşekkür ederiz sizin gibi öğretmenlere
Mutlu kalın...Sevgiler...

Atolyekedi dedi ki...

Evet ulaştı. Kusura bakmayın ulaştığını yazmayıp sadece teşekkür etmişim. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum.