29 Nisan 2013 Pazartesi

Cumadan pazara


Elimde bu  oje vardı. Ortaokuldayken ojeleri karıştırır farklı renkler yapardım. Rengi çok güzeldi ama ben biraz daha koyu olmasını istedim. Bu yüzden önce pastelin 44 koyu bordosundan bir kaç damlakattım sonra yetmedi :) bir de golden rose siyah oje vardı onu kattım rengi tırnağımdakine döndü kendi rengi koyu bir bakır tonuydu.


Bu da Avonun bir türlü bulamadığım 'be mine'ı çok beğenerek kullandığım bir rujdu böyle dibinde kalınca  bende artık kalemin kapağını kullanıyorum çünkü ruj fırçası kullanmayı sevmiyorum :) Ay ne idareli kadınım biten ruju dibine kadar kullanıyorum :)


Dün Ahlatlıbelde bir sürü uçurtma vardı. 


Ojeye bayıldım harika bir mor :)  Rimel hakkında çok güzel yorumlar okudum. Bu yüzden hazır ihtiyacımda oluşmuşken denemek istedim. 


Sonunda yaptımm :) Çok mutluyum. Bir kaç haftadır yoğurt yapıcam yoğurt yapıcam diyip duruyordum sonunda yaptım.Bu fotoğrafı da bu  sabah 6:00'da çektim bu yüzden koyu çıktı.


Atölye kedi hafta sonu forum Ankaradaydı :) 


Havalar ısınmaya başladıkça okulda gömlek sezonunu açtım böylece....Maalesef ki benim dolabım ikiye ayrılıyor. Okulda giydiklerim ve kendim olarak giydiklerim :(


Kipa'yı bu uygun tabak çanaklardan dolayı seviyorum. Pembe kaşıklığı aldım.

İşte bunlara bayıldım. Yine kipa'dan ve 25 tl gibi bir fiyata


Bu tabaklarda çok şekerdi. Ay tabak kaşık almaya doyamadım yaaaBu da bu gün gelen mini Avon alışverişim. 
Böylece bir hafta sonu daha bitti ve yeni bir maratona daha başladık :)Herkes için  güzel bir hafta olması dileğiyle....

4 yorum:

SHOIPTAR dedi ki...

yoğurdunu şişe süttenmi tuttun afiyet olsun aldıklarının hepsi çok güzel tabakların harika iyi günlerde kullan.

Atolyekedi dedi ki...

Evet aoç'nin şişe sütü, küçükken memonun içtiklerinden :) teşekkür ederim Annecim.

Atahan ile hayat dedi ki...

Ben yogurdu bir turlu tutturamiyorum ozurluyum bu konuda:) ben catal kasiklara bayildim bahar onlarada gelmis anlasilan...

Atolyekedi dedi ki...

Demetçim, ben ilk defa tuttum. Benim genelde ilk denemelerim tutar sonrakilerde sorun yaşarım ama işallah bu yoğurt işi öyle olmaz.Evet çatal kaşıklara bende bayıldım :)