22 Şubat 2016 Pazartesi

Cumadan Pazara...


Cuma günü okula gitmeden , rutin her gün yaptığım gibi  çirkini aradım....Tüm yataklarına girdiği tüm yerlere baktım. Yok yok YOK ! Çıldıricim. Sonra bir de baktım kiDolabın boş rafına koyduğum taşıma kabına yatmış :) 


Akşam eve gelince ayağıma dolanan bir miv miv :)


Yemek sonrası örgü film....Cuma gecesi sineması 'Davetsiz Misafir'  Gerilim türünde Annesinin ölümünden sonra kendine gelemeyen ve babasının işi dolayısıyla başka bir şehre taşınan genç bir kızın taşındığı evin sırrını çözme çabaları....Güzeldi...Konu klasik gerilim filmi konusu ama ben gerilim sever biri olarak beğendim.


Cumartesi sabah herkes uyanınca uyumaca....


Cumartesi ganimetleri


Çiçeği suluyayım dedim minnoşum dibimde bitti...Gizli gizli ona yaş mama veriyorum sanıyo galiba :)


Veee diz üstü battaiyem bitti. Aslında tam bitmedi yeni ipe ihtiyacım var kenar  örmek için. İp alınana kadar bekleyecek artık....


Cumartesi akşamı sineması '33 Kartpostal'   Çin’de bir yetimhanede büyümüş olan Mei Mei okuluyla birlikte Avusturalya’ya gider. Gezi sırasında büyürken kendisine sponsor olan Dean Randall ile tanışır. Bu tanışma ikisinin de hayatlarını sonsuza kadar değiştirecektir. Güzel bir dram filmi...


Vee Pazar günü Osman Pazarlama...Eleştirmenler istedikleri kadar eleştirsinler SAN - AT filmi değil bu neden tercih ediliyor diye......Salon tıklım tıklımdı ve aynı anda 15 dakka arayla 3 salonda yayınlanıyordu...Demek ki neymiş : Canım Türkiyemin gülmeye ihtiyacı varmış!


Minnoşumdan herkese, mutlu, huzurlu, sağlıklı, miskin bir hafta dileğiyle.....4 yorum:

SHOIPTAR dedi ki...

battaniyen harika görünüyor ellerine sağlık .Minnoş meradan yanına gelmiştir eminim yatışını bakışları ne kadar canlı cadı kızım.

Atolyekedi dedi ki...

Teşekkür ederim Annem

ÖRGÜÇANTAM-Hatice yazıcı dedi ki...

çok güzeller filmleri tekrar uğrayıp not alacağım:)

Atolyekedi dedi ki...

ÖRGÜ ÇANTAM, ne güzel! bende seviyorum tavsiye üzerine film izlemeyi...