30 Mayıs 2016 Pazartesi

Cumadan Pazara...


Çeşit çeşit minnoşum var diğer minnoşlara arkadaşlar geldi...


Cuma sabahı tv açtım bir de baktım minnoşum Yunus amcasını izliyo....


Cuma sabahı tv yi açıp önce toz almakla devam ediyor. Sonrasında da duble Türk kahvesi içiyorum. İyice dinleneyim ki tüm gün ayakta olucam....


Ben kahvemi içerken minnoşum güneşleniyor.


Ben okula giderken minnoşum çoktaaan uykuya dalmış bile...


Cuma akşamı Çirkin kızım yeni oyuncağıyla oynuyor. Ben bir şeyler atıştırdıktan sonra biraz evrak işleriyle uğraşıyorum, yoklamaları giriyorum. Dış renkliler kategorisindeki çamaşırları yıkamaya atıyorum.


Gece ilerlerken ani bir karar veriyorum ve gelişim raporu dosyalarının süslerini hazırlıyorum Güldür Güldür eşiliğinde...


Cumartesi sabahı erkenden kalkıp Beypazarına gidiyoruz. Kahvaltımızı yapıp kahvemizi içip temiz hava alıyoruz.

Beypazarı ganimetlerim :) 
Eve gelir gelmez buzdolabını siliyorum. Sonra alınanları yerleştirip ütüye başlıyorum. Bu seferki kısa 2 saatçik sürüyor.


Ve cumartesi gecesi.....İşleri azalttım oh ne güzel!!!Pazar sabahı kırk kere tepemde gezince birileri ,uyanıyorum tabii...Sonra ben kahve içerken zamanın ilerlemesini bekliyorum minnoşumda güneşleniyor. Sonrasında evi süpür, sil işlerine geçiyorum.Çarşaf değiştir, ev renklisi yıka-kurut yerleştir, bulaşık makinesindekileri yerleştir. Banyoyu temizle şeklinde gün ilerliyor. 


Beyle geç kahvaltı sonrası pazar günü pazar gezmesi yapıyoruz. Pazar ganimetim. Seviyorum böyle bol cepli çantaları zaten çanta dediğin bol cepli olur neyi neresine koyduğumu bilmeliyim zira  kocaman çantaların içinde bir şey aramaya üşenecek kadar tembelim .) 


Beyimin yaptığı lego arabaları göstertmeden geçemedim. Uğraşması çok zor bence..... 


Yeni hafta huzurlu, sağlıklı, mutluluklarla geçsin işşallah herkes için...


4 yorum:

SHOIPTAR dedi ki...

ooo hafta sonların çok yoğun geçiyor Allah kolaylık versin cici lerini iyi günlerde kullan minnoşlarda çok güzelmiş aldıklarınızı afiyetle yiğin ama en sonunda bende sizin minnoşunuzu yiyicem haberin olsun.

Atolyekedi dedi ki...

Yoğun ve verimli geçiyor çok şükür. Ye Annem ne zaman istersen :)

yıldız dedi ki...

en cok minnos yorulmus eee yatmak kolaymi:)))
ewrencim o minnak kedileri nerden aldin yada internetde ne olarak aratayim birde bunlarin askili olanlari varda bi ben bulamiyorum:)

sevgiler

Atolyekedi dedi ki...

Yıldızım Ramazan rehavetinden kendime pek gelemedim bu yüzden de bloğa pek girmiyorum, kusura bakma yorumları okumamışım :( O minnak kedileri eşim Aliexpresten almış ' kedi oyuncağı ' diye bakarken bulmuş. micro sevimli kitty diye geçiyormuş.