14 Haziran 2018 Perşembe

Bardak altlığı...


Merhaba...Zımparaladığım ahşapları sırayla boyamaya başladım :) Gerçi Ramazan ve okul dolayısıyla biraz aksamış olsa da devamı gelecek diye umuyorum....Beyaz renk akrilik boya ile tek kat astar attım.


Bir önceki sandalye boyama işinde mavi ve beyazı karıştırarak yaptığım mavi tonunu çok sevmiştim. Bu boyamada 3 parça bardak altlığı boyayacağım için hepsinin pastel tonlu olmasına karar verdim.Ve bir tanesini aynı mavi tonunu yaparak boyadım. Diğer parçayı boyamak için oluşturduğum mavi renge biraz sarı katarak hazırladığım yeşil tonuyla boyadım....Her renk tonunu iki kat boyadım.


Bir parçayı da bebek pembesine boyadım...


Tatlı mı tatlı bir dostum ve süper ailesi için hazırladım...


Bardak altlıklarını tek renge boyadıktan sonra üstlerinden bu Glitter ile geçtim. 


Son olarak sprey cila ile bitirdim...Veee sonuç. Boncuklarımla birlikte Ramazan Bayramınızı kutluyoruz.Büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin gözlerinden, yaşıtlarımın yanaklarından sevgiyle öpüyorum... Nicelerine sağlıkla, huzurla, sevgiyle ulaşmak dileğiyle....


2 yorum:

Adsız dedi ki...

Hocam ne güzel sürekli bir şeyler yapıyorsunuz.Sandalyeler de çok cici olmuş.Bardak altlıkları da.Tabii konu mankenlerine diyecek yok.:)))

Atolyekedi dedi ki...

Deniz Sea, hayat kısa...Her vakti güzel değerlendirmek gerekiyor diye düşünüyorum...Konu mankenlerim hayatın en tatlı şeyleri...