4 Temmuz 2018 Çarşamba

Biraz karışık....


Merhaba!! Günlük belli bir miktar su içmeye çalışıyorum. Su içmeyi hayatımın son 2 yılında öğrendim. Bunu alışkanlık haline getirmemin en iyi yolu yanımda evde de olsam su şişesi taşımam oldu. Elbette su şişeme bir kılıf ördüm...hem taşıması kolay hem de kırılma ihtimalini azalttığımı düşünüyorum.


Ve çoook ihtiyacım olan bardak altlıkları....Bu renkler yoktu çünkü....Zımparalayıp nemli bezle sildikten sonra boyamak istediğim renklere 2 şer kat boyayıp sprey vernik ile vernikledim.

Bardak altlığı pozları....


Büyük boy pompalı krem şişesini çok kullanışlı buldum. Üzerindeki marka yazısı kolayca çıktı. Süssüz olur mu hiç? Aman Allah korusun.... Ben de üzerine kolay transfer yaptım.


Geçen sene rendelenmiş sabunları yuvarlak kestiğim tüllerin içine koyup bağlayarak dolaplara yerleştirmiştim. Ama kullanımı çok zordu... çünkü tozlar dolabın içine ister istemez dökülüyordu....Bu sene aktardan lavanta aldım. Onları biriktirdiğim tül keselere koydum bir de Annemin verdiği Defne yapraklarını....Sonra dolaplara yerleştirdim. Eminim bu şekilde çok kullanışlı olacak...


Kalite kontrol memuru dolaplara yerleştirilmeden işini yapıyor...


Kaynak:İnstagram
Güzel bir bilgi burada dursun...


İzlemeyi planladığım belgesellerden birini izledim..Çünkü prensesler böyle poz verir...


Genç irisi çocuklarda böyle tabii....Şimdilik bizden bu kadar , hoşçakalın!!!
2 yorum:

Adsız dedi ki...

Hocam bol üretimli bir hafta olmuş.Ben de yeni projelerinizi merak ediyordum.Şişelik çok şık olmuş.Bardak altlıklarınız çok güzel.Fatıma nın eli sembolünü çok seviyorum.Kolay transfer işini ben de deniycem.Çok beğendim.Prenses Diana evlendiğinde ben 8-9 yaş aralığındaydım.Düğününü merakla izlemiştim.O benim kahramanımdı.Gazetelerden her resmini keser defterime yapıştırırdım.Bir de Monako kraliyet ailesi ilgi alanıma girerdi.Bir kaç ay önce bir belgeselden belki de bu sizin izlediğiniz belgeselden bir parça izlemiştim.Orada gazeteciler Prens Charles a soruyorlardı "aşık mısınız" o kadar saçma bir cevap vermişti ki.Diana nın yüz ifadesinden verdiği cevaba nasıl içerlediği görülüyordu.Trajik mutsuz bir evlilik.Ben de en son çekilen belgeseli çok merak ediyorum.İki oğlunun ağzından anneleri.Yeni çekildi.Sanırım geçen senenin sonunda yada başı emin değilim ama çok duygu yüklü güzel.Kaprisgül ve bıçkın Behlül çok çok şekerler.Ailecek öpüyoruz mıncıklıyoruz.

Atolyekedi dedi ki...

Deniz Sea, evet bu hafta bol üretimli oldu... hatta daha kurumamış ya da fotoğrafı çekilmemiş işler bekliyor. Kolay transfer adı gibi gerçekten kolay..Yazık olmuş , hayatı boyunca mutluluğu aramış bir insan, üzücü gerçekten...Kapris gül ve bıçkın Behlül de sizleri öpüyor efenim.