16 Ocak 2019 Çarşamba

💖💖Yeni bitenler💖💖Son 3 haftadır her yere yetişmeye çalışıyorum. Okul işleri , evin işleri , hobi işleri sürekli bir üretim halindeyim. Nasılsa tatil gelecek dinleneceğim deyip bir gayret koşturuyorum. Bu boyamaların aşamalarını da  ya gecenin bir vakti ya sabahın bir körü ya okula gitmeden önce.....Ne zaman biraz vakit bulsam tamamlamaya çalıştım. Ve bitirdim...


Önce zımpara yaptım ve nemli bir bezle sildim.Sonra beyaz akrilik boya ile boyadım. 3 katta ancak kapandı.


Kolay transfer kullandım. Önce böyle oldu...Fakat sonra transfer kötü bir şekilde attı. Ne yapacağımı şaşırdım. İlk defa başıma böyle bir iş geldi... Sonra orta kısmı zımparalayıp tekrardan 3 kat beyaz boya atarak kapattım.


Sonra bu iki kutuya daha başladım.


İç kısımlarını gümüş renk ile boyadım. İlk katı beyazdı. Ve 3 kat gümüş renk boyadım.


Beyaz renk akrilik boyayı, sprey verniği ve Gümüş renkli boyayı kullandım. 


Tepsinin yanına ekmeklik ya da peçetelik olarak kullanılabilecek bir ekleme yaptım. Kolay transfer ve ucu kötü eski bir fırça ile eskitme yaptım. Kutularda hediye olarak gideceği eve uygun olsun diye oradaki mobilyalara uyacak renklerde boyadım. Şimdilik bu kadar olsun. Görüşmek üzere 💖💖3 yorum:

tülin dedi ki...

Yine bahar dökülmüş ellerinden.
Çok güzel olmuşlar canım. Gönlüne sağlık.

Derya dedi ki...

Şahane olmuşlar, tepsinin ilk hali çok güzeldi kağıdı atması kötü olmuş hayret bende şaşırdım, ama olsun son hali de çok çok güzel kutular da öyle elinize sağlık, mutlu günlerde kullanın inşallah.. :)

Atolyekedi dedi ki...

Teşekkür ederim Tülinciğim 💖🎉

Sevgili Derya , hala bir anlam veremiyorum , nerede yanlış yaptığımı bir türlü bulamadım.Çok teşekkür ederim 💖🎉