25 Şubat 2019 Pazartesi

Cumadan Pazara...


Cuma sabahı son zamanların en erken kalkışını yapıyorum. Önce iyice uyanmam lazım , kendime gelmeliyim , toplantım var ve en iyi gelen şey büyük boy kahve...


Erken başlayan gün geç bir şekilde bitiyor. Eve geç gelince bir de bu böceğim surat yapıyor...


Kahvemi yapıp ayaklarımı uzatıyorum. Evraklar , yoklamalar , değerlendirmeler, yeni hafta programı ve tutanak bu akşam bekleyedursun kolumu kaldırmaya takatim kalmamış....Oğlumla bakışarak oturuyoruz.


Cumartesi günü erken kalkıyorum. Akşam erken yatıp dinlenince zor gelmiyor erken kalkmak...Hızlıca kahvaltı hazırlıyorum. Yıkanacak çamaşırları atıyorum. Kuruyanları yerleştiriyorum. Ev dışındaki işleri hallediyoruz. Ve anlamadan akşam oluyor. Dün akşam yorgunluktan yapamadığım evraklarla uğraşıyorum. Görevimi yapmanın ferahlığıyla uykuya dalıyorum.


Pazar sabahı erken kalkıyoruz. Kahvaltımızı dahi yapmadan Kitap Fuarına gidiyoruz , çok heyecanla hemde...Sonra ne mi oluyor? Hayal kırıklığı...Çünkü içeriye araç alınmıyor ve çevrede park edecek yer yok!!  Bir kaç eksiğimizi alıp evimize dönüyoruz. Film ve dinlenme günü ilan ediyoruz...

Güzel, sağlıklı, verimli ve mutlu bir hafta dileğiyle💖💖💖

2 yorum:

Derya dedi ki...

Bu boncukların pozları haftaya başlarken ne güzel geliyor, kitap fuarı haftaiçi sabah bile inanılmaz kalabalıktı, bu yıl gittim ama seneye gidermiyim bilmiyorum eski tadı bulamadım. İyi haftalar olsun..

Atolyekedi dedi ki...

Sevgili Derya çok sevindim :)
Evet haklısın , fuarın her yıl biraz daha tadı kaçıyor gibi...