20 Mayıs 2019 Pazartesi

Cumadan Pazara...


Cuma sabahı ben rutin işleri yapma derdindeyim böceklerim de boğuşmada....


Evi bir baştan diğer başa koşanlar var....


Uğurlama komitesi...


 Klasik cuma gecesi iftar sonrası , evraklar , yoklamalar , temizlik ,tv-kahve.....


Cumartesi kudurgaçları....


Çiçeklerimin düşmanı...Nice 100. yıllara...


Pazar günü çok verimli bir gündü...Karne kapları ve başarı belgelerini detaylarıyla tamamladım , çok mutluyum. Temizlik , çamaşır , bulaşık , silme , süpürme tüm işler tamam...Yeni haftaya hazırız :) 


Doktor ziyareti sonrası mama bekliyorlar....


Pazar akşamı çok merak ettiğim Müslüm filmini izledik....Ne diyeceğimi bilemiyorum...Çok üzgünüm. Keşke tüm çocuklar ,tüm kadınlar ya da tüm canlılar sadece canlı oldukları için iyi muammele görebilselerdi....


Mutlu, sağlıklı , huzurlu bir hafta dileğiyle....


2 yorum:

Derya dedi ki...

Böcekler öyle tatlılar ki, şu ara yine Çınar'ın kedi isterim baskısı altındayız. Geçtiğimiz gün avm de gördüğü minik bir scotish'e takıldı, söyleyip duruyor.
Daha nice 100. yıllar olsun inşallah. Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.. Müslüm Gürses'in filmini izlemeye cesaret edemedim, hala da edemiyorum, çok güzel ama çok hüzünlü ve zor bir hayatmış, herkes izledikten sonra hayatta iken onu tanıyamadıklarını söylüyordu.
İyi haftalar dilerim... :)

Atolyekedi dedi ki...

Sevgili Derya , çok teşekkür ederim. Böceklerle yaşamak da çok tatlı. Ne güzel patiş sevgisi olan çocuklar yetiştirmek...
Aslında çok doğru... ' Tanıyamamışım ' yorumu...Ben gençliğimde arabesk müzik ile ilgilenmediğim için hakkında bilgi sahibi değildim. Biyografi tarzı film , dizilere olan ilgimden dolayı izledim ve tabii bir de yorumlardan dolayı.... Ama izleyememe konusunda tereddüt etmekte çok haklısınız...Ben bu kadar olacağını düşünmemiştim.