25 Mayıs 2020 Pazartesi

Cumadan Pazara...


Selam!! Bundan sonra evin içinde bir elimde süpürge bir elimde bez  gezmeye karar verdim... Başka türlü başa çıkamayacağım yoksa...Ayrıca her gün temizlik yaptığımı yazmaktan ben sıkıldım , okumaktan da okuyanlar sıkılmıştır , artık o kısımları es geçmeye çalışacağım ...


Temizlik teftiş memurları hiçbir yeri gözlerinden kaçırmamaya çalışıyorlar...


 Allah'tan son bir kaç gündür hava serinleyince böceklerimle birlikte rahatladık...Yoksa serinlemek için böyle yerlere yapışıyorlar :)


Allah'ım !!!! temizlik sonrası sınanma şeklim....


Eşimin yanına oturmayan Çirkin hanım zoraki değil mecburi oturduğu minderle birlikte yerinden kaldırılır :) Ve mutlu son.... ama kimin için? 


Bayramlaşma şekilleri :) 


Buruk bir Bayram geçti-geçiyor. Allah beterinden saklasın.Bayram kahvemiz ile hayırlı bayramlar herkese... 


Bu diziyi yıllaaaar önce ilk yayınlandığı zaman , ilk 2 sezonunu izlemiştik.Tabii sonra unuttuk gitti...Baştan başlayıp tüm sezonları bitirdik. İlk izlediğim zamanlara göre şimdi daha çok beğendiğimi söylemem gerekir.


Çok enteresan bir filmdi. Beğendim.


Tam bir kadın filmi , sevdim.


Bu paylaşımı instagramda gördüm. İçim buruldu....


İnstagramda denk geldiğim paylaşım....Kesinlikle herkesin öncelikleri farklıdır 👍👍👍


Bu da instagramda ilk gördüğümde deli gibi güldüğüm bir paylaşım :)))  şimdilik hoşçakalın!!!
2 yorum:

Derya dedi ki...

İyi bayramlar, inşallah sağlıklı ve sevdiklerimizle daha güzelllerini yaşarız. Bir ara okullar ilk kapandığında evimzie yakın olan Çınar'ın okulundan tenefüs müziği sesi geliyordu bu çok hüzün veriyordu bana o sesi hala tv de de duyunca yine burkuluyor içim, bir söz vardırya dünyan altüst olur diye korkma altının üstünden daha iyi olmadığını nereden biliyorsun diye, resmen altüst olduk ne olur artık iyiye doğru değişen evrilen günler gelsin.. ahh böcükler ne tatlılar yine, evd eolunce bitmiyor temizlik dediğin gibi dolaşsak yeridir :)

Atolyekedi dedi ki...

İnşallah Deryacığım , çok güzel bir dilek bu...
Bizim evin karşısında da okul var hatta ramazan ortalarında arada zil sesini açmışlardı ben de prova yapıyorlar herhalde diye içten içe geçirmiştim....Evet çok doğru alt üst oldu ve artık diğer kısma döndüğümüzde alışmamız gereken normal korkutucu geliyor. Hadi hayırlısı bakalım , yaşayıp göreceğiz.İnşallah güzel günler geri gelir...